Jesteśmy bazą pojazdów posiadającą w swojej ofercie Do dyspozycji naszych obecnych jak i przyszłych klientów oferujemy samochody o zabudowie: plandeki (busy, samochody ciężarowe, ),8europalet (4,2×2,2×2,3) – 21m3 oraz 10 europalet (4,8×2,3×2,5) – 27m3j ak również specjalizujemy się w wykonywaniu kompletnych przeprowadzek wraz z zniesieniem i wniesieniem mebli.jesteśmy w stanie dostosować się do potrzeb naszych klientów i zaoferować swoje usługi wtedy, gdy jest to niezbędne.Podołamy wszelkim zleceniom, nawet tak nietypowych, oraz cennych i delikatnych sprzętów dzęcki ubezpieczeniu OCP na kwotę 50.000,00 euro będziesz miał spokój

Wiemy jak ważny jest czas w logistyce dlatego właśnie dzięki naszej firmie znacznie skrócą Państwo odstęp czasowy między złożeniem zamówienia a dostawą towaru.
Niezawodność to kolejny z naszych atutów. Oznacza zgodny z oczekiwaniem termin każdej dostawy, jak również bezpieczeństwo i prawidłowość wykonania.
Nasze biuro mieści się w Tarnowskich górach, jednak nasze usługi świadczymy w całej aglomeracji Śląskiej, np. w takich miastach jak Katowice, Zabrze, Chorzów. Działamy na terenie całej Polski i Unii Europejskiej.

Usługi przez nas wykonywane odznaczają się największą starannością i terminowością dostaw.

Zapraszamy do kontaktu z nami!